Careprost blakstienų augimą skatinantis serumas.

PREKĖ 2 iš 4
Zoom
Sunpharmaceutical industries
Careprost blakstienų serumas padidina blakstienų ilgį ir jų apimtį, blakstienos tampa ilgesnės, tankesnės ir tamsesnės
išparduota

Gražios, ilgos ir tankios blakstienos – kiekvienos moters svajonė. Blakstienų serumas Carepost - tai įmanoma be didelių pastangų ir priauginimo procedūrų – tiesiog namuose. Rezultatai jau po 4– 16 savaičių! Augimas vyksta palaipsniui, nakties metu, reguliariai naudojant. Serumo sudetyje yra bimatoprostas, kuris maitina plaukelių folikulus, pagerina blakstienų kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Bimatoprostas įtakoja blakstienų keitimosi ciklą dviem būdais: pirma, didina augimo trukmę, o antra, padidina plaukelių skaičių augimo etape. 

Kaip naudoti? Careprost serumas naudojamas prieš einant miegot, kiekvieną vakarą iki norimo rezultato pasiekimo.

1 žingsnis. Pasiruošimas. įsitikinkite, kad jūsų veidas nuvalytas, makiažas ir kontaktiniai lęšiai pašalinti, o veido priežiūros priemonės jau įsigėrė.

2 žingsnis. Aplikatorius. Laikydami sterilų aplikatorių horizontaliai, uždėkite vieną lašą Careprost tirpalo ant aplikatoriaus, arčiau jo galiuko, bet ne ant paties krašto.

3 žingsnis. Užtepimas. Perbraukite aplikatoriumi per odą, pagal blakstienų augimo kontūrą.  Nenaudokite ant akių ar ant apatinių vokų, nes tai gali sukelti papildomų plaukelių augimą.

4 žingsnis. Pertekliaus pašalinimas su audiniu.

5 žingsnis. Aplikatoriaus išmetimas po vienkartinio panaudojimo.

Svarbu žinoti. Negalima naudoti serumą neščiosioms moterims ir žmoniems, turintiems problemų su akispūdžiu. Šalutinis poveikis niežulys akyse ir/arba akių paraudimas. Kreiptis į gydytoją. Jei liausitės naudoti Careprost, tai per artimiausią kelių savaičių iki kelių mėnesių laikotarpį, blakstienos grįš į savo senąją išvaizdą. Nenaudojamas apatiniams vokams. Kontaktiniai lęšiai turi būti pašalinti prieš tepant Careprost ir gali būti pakartotinai įdėti 15 min.  po serumo užtepimo.

Gamintojas: Sun Pharmaceutical Industries, Indija. 3ml.

Galiojjimas: 2016

Notifikuotas gaminys CPNP(Europos Sąjungoje)

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat pirko: